W najbliższym czasie wszystkich nowych pacjentów zapraszam na KONSULTACJE ONLINE.

Jak skorzystać z konsultacji w Warszawie?

 • zadzwoń lub napisz do mnie i umów się na wizytę.
 • Spotkania możliwe są w tygodniu (preferowane wtorki przedpołudniem i środy popołudniu). Proszę o przemyślane terminy zapisów i w razie konieczności odwoływanie najpóźniej w dniu poprzedzającym wizytę. Adres gabinetu: ul. Żurawia 6/12 (Centrum Biurowe Organika), lok. 766 – 7 piętro.
 • Podczas wizyty zbiorę wszystkie niezbędne informacje (m.in. masa i skład ciała, tryb życia, aktywności fizyczne, stan zdrowia, aktualne wyniki badań, przyjmowane leki i suplementy, obecny sposób odżywiania, przykładowy jadłospis, preferencje kulinarne) i w ciągu tygodnia przygotuję dla Ciebie odpowiednie porady, plan działania, dietę indywidulaną.
 • Po wprowadzeniu zmian w żywieniu co ok. 2-3 tygodnie będziemy spotykać się na wizytach kontrolnych w celu monitorowania efektów diety i motywacji.

Dlaczego konsultacje z dietetykiem są potrzebne i skuteczniejsze niż działanie samemu?

 • Właściwa edukacja jest niezbędnym elementem leczenia dietetycznego, wprowadzania odpowiednich zmian w żywieniu. Jeśli będziesz mieć świadomość procesów  zachodzących w organizmie, jak również wpływu spożywania poszczególnych produktów na masę ciała czy zdrowie, łatwiej będzie Ci wprowadzić modyfikacje w jadłospisie oraz stosować się do odpowiedniej diety.
 • Konsultacja z dietetykiem przeprowadzona jest profesjonalnie; poprzedzona pomiarami masy i składu ciała, rozmową dotyczącą stylu życia, zdrowia, sposobu odżywania oraz Twoich preferencji kulinarnych. Na tej podstawie możliwe jest opracowanie właściwych porad i skutecznej, indywidualnie dopasowanej diety.
 • Podczas porad żywieniowych w krótkim czasie możesz dowiedzieć się jakie proste zmiany wprowadzić w sposobie żywienia, by znacznie poprawić jakość swojego życia, otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące zdrowia i żywienia, zrobić „porządek” w wiedzy zaczerpniętej z internetu lub prasy, zmotywować się do wprowadzenia zmian i pracy nad sobą.

Zapraszam osoby z nadwagą, otyłością i problemami zdrowotnymi, takimi jak: choroby tarczycy, insulinooporność, cukrzyca typu 2, PCOS, podwyższone stężenie cholesterolu, trójglicerydów, nadciśnienie, zaburzenia pracy układu pokarmowego, wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie poprzez zdrowe odżywianie!

Cennik:

 • Pierwsze spotkanie z dietetykiem (wywiad-rozmowa, pomiar składu ciała, ogólne zalecenia dietetyczne, zebranie potrzebnych informacji do ułożenia diety indywidualnej) – 120 zł.
 • Pierwsze spotkanie + dieta indywidualna (7 dziennych zestawów, więcej o tym jak wygląda dieta przeczytasz w zakładce diety indywidualne) – 280 zł
 • Spotkania monitorujące – wizyty kontrolne (pomiar składu ciała, omówienie ewentualnych problemów, modyfikacje w diecie, motywacja, wsparcie) – jednorazowe lub w pakietach. Ceny: pojedyncza wizyta kontrolna – 80 zł, 3 wizyty – 210 zł, 5 wizyt – 320 zł – jedna gratis!
 • Nowa dieta – kolejne 7 zestawów – 160 zł.

Wizyty kontrolne zalecane są co ok. 2-3 tygodnie (ich ilość ustalana jest indywidualnie), w razie potrzeby między spotkaniami można również skonsultować się mailowo (np. w razie pytań, potrzebnej motywacji, zmiany potrawy czy produktów w diecie). Kontakt mailowy wliczony jest w cenę konsultacji!

Płatność przelewem najpóźniej w dniu wizyty.

Dane do przelewów:
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUP”, ul. Żurawia 6/12 lok 766, 00-503 Warszawa
nr konta: 65114010100000543359001641
tytuł przelewu: konsultacja dietetyczna
kwota: w zależności od ustaleń, czasu zakładanej współpracy.