Konsultacje online polegają na współpracy z dietetykiem poprzez kontakt mailowy, rozmowy telefoniczne lub przez Skype’a. Jest to równie skuteczna metoda edukacji żywieniowej, jak spotkania w gabinecie, a dostępna dla wszystkich (nie tylko osób mieszkających w Warszawie) i dla wielu wygodniejsza.

Jak skorzystać z konsultacji online?

 • Napisz do mnie – prześlę Ci wywiad zdrowotny i żywieniowy do wypełnienia, odpowiem na Twoje pytania, wyjaśnię dokładnie jak będzie wyglądać plan naszej współpracy. W razie potrzeby (jeśli będziesz chciał ze mną porozmawiać) umówimy się również na rozmowę przez telefon / Skype’a.
 • Potrzebne będzie przygotowanie odpowiedzi na pytania o masę ciała i wzrost, tryb życia, aktywności fizyczne, stan zdrowia (aktualne wyniki badań), przyjmowane leki i suplementy, obecny sposób odżywania, przykładowy jadłospis, preferencje kulinarne.
 • Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, poproszę Cię o zrobienie przelewu za konsultację/dietę i w ciągu tygodnia przygotuję dla Ciebie odpowiednie porady, zasady diety, dietę indywidualną.
 • Po wprowadzeniu zmian w żywieniu, regularnie będziemy kontaktować się mailowo w celu monitorowania efektów diety i motywacji.

Dla kogo konsultacje online?

 • Dla tych, którym wiecznie brakuje czasu i nie chcą go tracić na dojazdy do gabinetu.  Skontaktować się z dietetykiem można np. w przerwie na lunch, z samego rana lub późnym wieczorem, po wypełnieniu wszystkich dziennych obowiązków.
 • Dla Polaków mieszkających za granicą, którzy sprawy związane z odżywianiem wolą omówić po polsku.
 • Dla osób mieszkających w małych miejscowościach, gdzie nie ma odpowiednich specjalistów.
 • Dla osób chorych, po operacjach, nie chodzących, którym ciężko jest wyjść z domu.
 • Dla matek opiekującymi się małymi dziećmi w domu. Z dietetykiem można skontaktować się w czasie drzemki dziecka lub wieczorem. Wystarczy wolne kilkanaście minut.
 • Dla wszystkich, którzy wolą porozmawiać i poradzić się z domu niż szukać gabinetu dietetyka.

Dzięki tej usłudze każdy może osiągnąć prawidłową wagę i polepszyć stan zdrowia pod okiem specjalisty!

Dlaczego konsultacje z dietetykiem są potrzebne i skuteczniejsze niż działanie samemu?

 • Właściwa edukacja jest niezbędnym elementem leczenia dietetycznego, wprowadzania odpowiednich zmian w żywieniu. Jeśli będziesz mieć świadomość procesów zachodzących w organizmie, jak również wpływu spożywania poszczególnych produktów na masę ciała czy zdrowie, łatwiej będzie Ci wprowadzić modyfikacje w jadłospisie oraz stosować się do odpowiedniej diety.
 • Konsultacja z dietetykiem przeprowadzona jest profesjonalnie; poprzedzona wypełnieniem wywiadu/rozmową dotyczącą stylu życia, zdrowia, sposobu odżywania oraz Twoich preferencji kulinarnych. Na tej podstawie możliwe jest opracowanie właściwych porad i skutecznej, indywidualnie dopasowanej diety.
 • Podczas konsultacji, w krótkim czasie możesz dowiedzieć się jakie proste zmiany wprowadzić w sposobie żywienia, by znacznie poprawić jakość swojego życia, otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące zdrowia i żywienia, zrobić „porządek” w wiedzy zaczerpniętej z internetu lub prasy, zmotywować się do wprowadzenia zmian i pracy nad sobą.
 • Dzięki konsultacjom mailowym wszystkie porady żywieniowe, słowa wsparcia, motywacje do działania, zostają „na piśmie” i można do nich w każdej chwili wracać 🙂

Zapraszam osoby z nadwagą, otyłością i problemami zdrowotnymi, takimi jak: choroby tarczycy, insulinooporność, cukrzyca typu 2, PCOS, podwyższone stężenie cholesterolu, trójglicerydów, nadciśnienie, zaburzenia pracy układu pokarmowego, wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie poprzez zdrowe odżywianie!

Oferta i cennik:

 • pierwsza konsultacja (analiza wypełnionego wywiadu, wymiana maili lub rozmowa) + dieta indywidualna (7 dziennych zestawów – więcej, o tym jak wygląda dieta przeczytasz w zakładce diety indywidualne) – 220 zł
 • pierwsza konsultacja (analiza wypełnionego wywiadu, wymiana maili lub rozmowa) + indywidualnie dopasowane zasady diety, schemat diety (bez przepisów)  – 110 zł
 • opieka dietetyka przez miesiąc (analiza skuteczności diety, rozwiązywanie ewentualnych problemów w jej stosowaniu, w razie konieczności drobne zmiany w jadłospisie) – stały kontakt mailowy, co tydzień sprawdzanie pomiarów – 120 zł (oczywiście można przedłużać)
 • nowa dieta – kolejne 7 zestawów – 160 zł.

Dane do przelewów:
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUP”, ul. Żurawia 6/12 lok 766, 00-503 Warszawa
nr konta: 65114010100000543359001641
tytuł przelewu: konsultacja dietetyczna
kwota: w zależności od ustaleń, czasu zakładanej współpracy